Pradžia
Apie mus

Apie mus

EXPRESS MARKET – visada arti kliento, patogiai ir greitai jo kasdienio apsipirkimo poreikius atliepiantis, kompaktiškų mažmeninių maisto ir buities prekių parduotuvių tinklas.

EXPRESS MARKET parduotuvių valdytoja UAB KILMINĖ – sėkmingai dirbanti jau daugiau, nei 27-erius metus.

Esame parduotuvės, TAUPANTIEMS LAIKĄ ir greta būtiniausių prekių teikiame ir kasdienes paslaugas arti namų.
Be to, mūsų parduotuvės draugiškos išauklėtiems augintiniams, todėl kviečiame nepalikti jų namie – apsipirkti kartu.


KAIP MES TAUPOME JŪSŲ LAIKĄ:

 • Apsiperkant kasdienai galite pasinaudoti ir būtiniausiomis paslaugomis.
 • Greitai ir patogiai galite:
  • pasipildyti telefono sąskaitą;
  • išsiimti grynųjų pinigų;
  • umokėti mokesčius ir atlikti įmokas;
  • įsigyti loterijos bilietų;
  • pasišildyti užkandžius ir maistą;
  • pasinaudoti taromatu.


MUMS SVARBU, KAIP IR JUMS:

 • Paprastumas ir patogumas
 • Sutaupytas laikas sau ir šeimai
 • Sąžiningumas
 • Bendrystė

 

„Express Market“ – TAUPANTIEMS LAIKĄ

Galerija

Naujienos

BAIGĖSI paramos akcija – PAREMKIME KARTU

2024-05-31

Kaip dažnai padedate tiems, kam išties reikalinga pagalba? O vaikams? Padėti – paprasta.

Vasaros pradžiai paminėti, nuo birželio 1 d. EXPRESS MARKET parduotuvių tinkle kartu su SOS VAIKŲ KAIMAI LIETUVA draugija startavo paramos akcija PAREMKIME KARTU.

„Express Market“ pristato naujovę: atsinaujinusioje parduotuvėje Vilniuje laukiami ir augintiniai

2023-05-17

Šį mėnesį prekybos tinklas „Express Market“ baigė Vilniuje, Tuskulėnų mikrorajone esančios parduotuvės rekonstrukcijos darbus. Joje pristatyta naujovė – parduotuvėje nuo šiol laukiami ir klientų keturkojai augintiniai.

Atsinaujinusi parduotuvė lankytojų laukia adresu Žirmūnų g. 48A. Pasak „Express Market“ atstovės, šiuo metu tai bene vienintelė maisto prekių parduotuvė, kurioje pirkėjai gali apsilankyti kartu su keturkojais.

Esamų dujų katilų keitimas „Express Market“ parduotuvėse į šilumos siurblius oras – vanduo ir oras – oras

2023-07-24

„Express Market“ parduotuvėse planuojama pakeisti dujinius katilus septyniose parduotuvėse, vietoj dujinių katilų, juose įdiegiant šilumos siurblius: šilumos siurbliai oras-oras bendra 160 kw šildymo galia (4vnt., (45 kw; 35 kw; 50 kw ir 30 kw)) ir šilumos siurbliai oras-vanduo bendra šildymo galia 82,8 kw (6 vnt po 13,8 kw).

Pirmo etapo metu jau yra pakeisti dujiniai katilai trijose parduotuvėse (Panerių g. 166, Kaunas; Kauno pl. 1, Išlaužas; Kauno g. 18a , Ežerėlis, Kauno raj.). Sekantis etapas – likusios keturios parduotuvės. Šiuo projekto etapu įrengiami šilumos siurbliai oras-vanduo bendra šildymo galia 82,8 kw (6 vnt po 13,8 kw).

Šilumos siurbliai oras-vanduo bus naudojami pastatuose su jau įrengta grandinio šildymo sistema. Nauja grindinio šildymo sistema nebus įrenginėjama.

Vilniaus Naujininkuose – 37-oji nauja parduotuvė

2022-10-31

Spalio 28 d. prekybos tinklas „Express Market“ atidarė naują, jau 37-tąją tinklo parduotuvę Vilniuje, Naujininkuose, Pelesos gatvėje, prie Skvero. Parduotuvėje ypač skubantys galės ne tik išsirinkti iš plataus įvairių prekių ir šviežio maisto asortimento, tačiau patogiai apsipirkti ir su augintiniu.

Nauja paslauga pradeda veikti visose „Express Market“ parduotuvėse

2022-06-13

„Express Market“ parduotuvių šūkis – „Taupantiems laiką“, dėl šios priežasties skubantiems klientams papildomai kartu su būtiniausių kasdienių maisto ir buities prekių asortimentu siūlome pasinaudoti ir reikalingiausiomis paslaugomis: pasipildyti telefono sąskaitą, apmokėti komunalinius mokesčius ir atlikti kitas įmokas, priduoti supirkimui tarą, bei išsigryninti pinigų iš banko kortelės.

Naujovė, kuri nuo birželio 10 dienos pradėjo veikti visose „Express Market“ parduotuvėse – apsiperkant už 5 ar daugiau eurų, kasoje nemokamai galima išsigryninti iki 100 EUR. Paslauga galioja su visomis MasterCard tipo banko kortelėmis.

Kiekvienam naujam darbuotojui iš Ukrainos „Express Market“ skirs papildomą 300 eur. paramą-išmoką

2022-04-01

Jungtinių Tautų duomenimis, nuo karo pradžios iš Ukrainos išvyko daugiau negu penki milijonai žmonių. Siekiant padėti nuo Rusijos agresijos nukentėjusiems ukrainiečiams, lietuvišką prekybos tinklą „Express Market“ valdanti UAB „Kilminė“ kviečia juos prisijungti prie savo kolektyvo – kiekvienam naujam darbuotojui bus skiriama 300 eurų parama-išmoka.

Kaune, Kleboniškyje atidaryta 36-oji „Express Market“ parduotuvė

2022-03-25

Kaune, Kleboniškyje atidaryta 36-oji „Express Market“ parduotuvė

GELTONA BANGA verčia visus iš kojų – parduotuvių tinklas vienai dienai pakeičia ir darbuotojų uniformas

2022-02-28

„Express Market“ – Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionuose veikiantis prekybos tinklas, kuriam priklauso virš 30 maisto ir buities prekių parduotuvių.

Įmonės darbuotojai, palaikydami Lietuvos atstovus – grupę THE ROOP Eurovizijos finale, vienai dienai visose parduotuvėse pakeitė uniformas į geltoną aprangą.