Pradžia
Privatumo politika

Privatumo politika

Jūsų pasitikėjimas mums yra svarbus. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad dalindamiesi su mumis asmens duomenimis, jaustumėtės saugiai. Asmens duomenys – tai bet kokia informacija, kuri gali būti naudojama identifikuoti asmenį.

Komentarai

Kai mūsų lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jeigu prašysite atstatyti slaptažodį, Jūsų IP adresas bus įtrauktas į atstatymo el. pašto laišką.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Naujienos

Prasidedant vasarai startavo paramos akcija – PAREMKIME KARTU

2024-05-31

Kaip dažnai padedate tiems, kam išties reikalinga pagalba? O vaikams? Padėti – paprasta.

Vasaros pradžiai paminėti, nuo birželio 1 d. EXPRESS MARKET parduotuvių tinkle kartu su SOS VAIKŲ KAIMAI LIETUVA draugija startavo paramos akcija PAREMKIME KARTU.

„Express Market“ pristato naujovę: atsinaujinusioje parduotuvėje Vilniuje laukiami ir augintiniai

2023-05-17

Šį mėnesį prekybos tinklas „Express Market“ baigė Vilniuje, Tuskulėnų mikrorajone esančios parduotuvės rekonstrukcijos darbus. Joje pristatyta naujovė – parduotuvėje nuo šiol laukiami ir klientų keturkojai augintiniai.

Atsinaujinusi parduotuvė lankytojų laukia adresu Žirmūnų g. 48A. Pasak „Express Market“ atstovės, šiuo metu tai bene vienintelė maisto prekių parduotuvė, kurioje pirkėjai gali apsilankyti kartu su keturkojais.

Esamų dujų katilų keitimas „Express Market“ parduotuvėse į šilumos siurblius oras – vanduo ir oras – oras

2023-07-24

„Express Market“ parduotuvėse planuojama pakeisti dujinius katilus septyniose parduotuvėse, vietoj dujinių katilų, juose įdiegiant šilumos siurblius: šilumos siurbliai oras-oras bendra 160 kw šildymo galia (4vnt., (45 kw; 35 kw; 50 kw ir 30 kw)) ir šilumos siurbliai oras-vanduo bendra šildymo galia 82,8 kw (6 vnt po 13,8 kw).

Pirmo etapo metu jau yra pakeisti dujiniai katilai trijose parduotuvėse (Panerių g. 166, Kaunas; Kauno pl. 1, Išlaužas; Kauno g. 18a , Ežerėlis, Kauno raj.). Sekantis etapas – likusios keturios parduotuvės. Šiuo projekto etapu įrengiami šilumos siurbliai oras-vanduo bendra šildymo galia 82,8 kw (6 vnt po 13,8 kw).

Šilumos siurbliai oras-vanduo bus naudojami pastatuose su jau įrengta grandinio šildymo sistema. Nauja grindinio šildymo sistema nebus įrenginėjama.

Vilniaus Naujininkuose – 37-oji nauja parduotuvė

2022-10-31

Spalio 28 d. prekybos tinklas „Express Market“ atidarė naują, jau 37-tąją tinklo parduotuvę Vilniuje, Naujininkuose, Pelesos gatvėje, prie Skvero. Parduotuvėje ypač skubantys galės ne tik išsirinkti iš plataus įvairių prekių ir šviežio maisto asortimento, tačiau patogiai apsipirkti ir su augintiniu.

Nauja paslauga pradeda veikti visose „Express Market“ parduotuvėse

2022-06-13

„Express Market“ parduotuvių šūkis – „Taupantiems laiką“, dėl šios priežasties skubantiems klientams papildomai kartu su būtiniausių kasdienių maisto ir buities prekių asortimentu siūlome pasinaudoti ir reikalingiausiomis paslaugomis: pasipildyti telefono sąskaitą, apmokėti komunalinius mokesčius ir atlikti kitas įmokas, priduoti supirkimui tarą, bei išsigryninti pinigų iš banko kortelės.

Naujovė, kuri nuo birželio 10 dienos pradėjo veikti visose „Express Market“ parduotuvėse – apsiperkant už 5 ar daugiau eurų, kasoje nemokamai galima išsigryninti iki 100 EUR. Paslauga galioja su visomis MasterCard tipo banko kortelėmis.

Kiekvienam naujam darbuotojui iš Ukrainos „Express Market“ skirs papildomą 300 eur. paramą-išmoką

2022-04-01

Jungtinių Tautų duomenimis, nuo karo pradžios iš Ukrainos išvyko daugiau negu penki milijonai žmonių. Siekiant padėti nuo Rusijos agresijos nukentėjusiems ukrainiečiams, lietuvišką prekybos tinklą „Express Market“ valdanti UAB „Kilminė“ kviečia juos prisijungti prie savo kolektyvo – kiekvienam naujam darbuotojui bus skiriama 300 eurų parama-išmoka.

Kaune, Kleboniškyje atidaryta 36-oji „Express Market“ parduotuvė

2022-03-25

Kaune, Kleboniškyje atidaryta 36-oji „Express Market“ parduotuvė

GELTONA BANGA verčia visus iš kojų – parduotuvių tinklas vienai dienai pakeičia ir darbuotojų uniformas

2022-02-28

„Express Market“ – Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionuose veikiantis prekybos tinklas, kuriam priklauso virš 30 maisto ir buities prekių parduotuvių.

Įmonės darbuotojai, palaikydami Lietuvos atstovus – grupę THE ROOP Eurovizijos finale, vienai dienai visose parduotuvėse pakeitė uniformas į geltoną aprangą.