Pradžia
Naujienlaiškis

Naujienlaiškis

Naujienos

Pasivaišinkite šviežia kava!

2022-08-18

Metas pakrauti energijos likučius! Kad apsipirkinėjimas būtų energingesnis, kviečiame pasivaišinti šviežia kava šiose parduotuvėse:

Kaune:

https://bit.ly/Vytauto-pr-11

https://bit.ly/Taikos-pr-117A

https://bit.ly/Donelaicio-44a 

https://bit.ly/Skuodo-42

Vilniuje:

https://bit.ly/Paribio-30B

https://bit.ly/Jasinskio-1

https://bit.ly/Balcikonio-19

https://bit.ly/Sapiegos-1c

Klaipėdoje:

https://bit.ly/Naujoji-29 (Klaipėdos raj.)

https://bit.ly/Taikos-97b

Pasiūlymas galioja perkant prekes Express Market už 10 eurų ir daugiau (išskyrus alkoholio, tabako ir energinių gėrimų prekes).

Susitinkam Express Market, nes diena su kava – ir nuotaika gera! 

Nauja paslauga pradeda veikti visose „Express Market“ parduotuvėse

2022-06-13

„Express Market“ parduotuvių šūkis – „Taupantiems laiką“, dėl šios priežasties skubantiems klientams papildomai kartu su būtiniausių kasdienių maisto ir buities prekių asortimentu siūlome pasinaudoti ir reikalingiausiomis paslaugomis: pasipildyti telefono sąskaitą, apmokėti komunalinius mokesčius ir atlikti kitas įmokas, priduoti supirkimui tarą, bei išsigryninti pinigų iš banko kortelės.

Naujovė, kuri nuo birželio 10 dienos pradėjo veikti visose „Express Market“ parduotuvėse – apsiperkant už 5 ar daugiau eurų, kasoje nemokamai galima išsigryninti iki 100 EUR. Paslauga galioja su visomis MasterCard tipo banko kortelėmis.

Kiekvienam naujam darbuotojui iš Ukrainos „Express Market“ skirs papildomą 300 eur. paramą-išmoką

2022-04-01

Jungtinių Tautų duomenimis, nuo karo pradžios iš Ukrainos išvyko daugiau negu penki milijonai žmonių. Siekiant padėti nuo Rusijos agresijos nukentėjusiems ukrainiečiams, lietuvišką prekybos tinklą „Express Market“ valdanti UAB „Kilminė“ kviečia juos prisijungti prie savo kolektyvo – kiekvienam naujam darbuotojui bus skiriama 300 eurų parama-išmoka.

Kaune, Kleboniškyje atidaryta 36-oji „Express Market“ parduotuvė

2022-03-25

Kaune, Kleboniškyje atidaryta 36-oji „Express Market“ parduotuvė

GELTONA BANGA verčia visus iš kojų – parduotuvių tinklas vienai dienai pakeičia ir darbuotojų uniformas

2022-02-28

„Express Market“ – Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionuose veikiantis prekybos tinklas, kuriam priklauso virš 30 maisto ir buities prekių parduotuvių.

Įmonės darbuotojai, palaikydami Lietuvos atstovus – grupę THE ROOP Eurovizijos finale, vienai dienai visose parduotuvėse pakeitė uniformas į geltoną aprangą.