Pradžia
„Express Market“ pristato naujovę: atsinaujinusioje parduotuvėje Vilniuje laukiami ir augintiniai

„Express Market“ pristato naujovę: atsinaujinusioje parduotuvėje Vilniuje laukiami ir augintiniai

Šį mėnesį prekybos tinklas „Express Market“ baigė Vilniuje, Tuskulėnų mikrorajone esančios parduotuvės rekonstrukcijos darbus. Joje pristatyta naujovė – parduotuvėje nuo šiol laukiami ir klientų keturkojai augintiniai.

Atsinaujinusi parduotuvė lankytojų laukia adresu Žirmūnų g. 48A. Pasak „Express Market“ atstovės, šiuo metu tai bene vienintelė maisto prekių parduotuvė, kurioje pirkėjai gali apsilankyti kartu su keturkojais.

„Mūsų tikslas – taupyti klientų laiką ir užtikrinti, kad apsipirkimas būtų kuo patogesnis. Dėl šios priežasties nuolat ieškome naujų sprendimų kaip patenkinti besikeičiančius pirkėjų poreikius, sekame naujas mažmeninės prekybos tendencijas. Tuskulėnų parduotuvėje atnaujinome prekybinę salę, kad klientai galėtų kuo greičiau rasti reikiamas prekes, bei nutarėme priimti sprendimą leisti joje apsilankyti su augintiniais, kad pirkėjams nereikėtų gaišti papildomo laiko paliekant juos prie įėjimo“, – pasakojo Marketingo skyriaus vadovė I. Austynaitė-Rimkė.

„Express Market“ keturkojai lankytojai privalo laikytis LR gyvūnų priežiūros viešosiose vietose taisyklių – būti vedami pavadėliu, nešami rankose ar specialiuose, jiems skirtuose krepšiuose.

Atsinaujinusioje parduotuvėje klientai gali gauti visas įprastas „Express Market“ paslaugas: galimybę pasipildyti telefono sąskaitą, išsiimti grynųjų pinigų, sumokėti mokesčius ir atlikti įmokas, įsigyti loterijos bilietų, greitai ir patogiai pasišildyti užkandžius ir maistą, pasinaudoti taromatu.

Greitesniam apsipirkimui užtikrinti įrengta savitarnos kasa, parduotuvėje taip pat veikia „Express“ ūkininkų produkcijos turgelis, kuriame klientai gali ne tik įsigyti Lietuvos ūkininkų produkcijos, tačiau ir paragauti bei išbandyti naujus jų produktus. Parduotuvė dirba kiekvieną dieną, nuo 8 iki 22 val.

Šiuo metu visoje Lietuvoje veikia 36 „Express Market“ parduotuvės, kuriose dirba apie 200 darbuotojų. Prekybos tinklas nuolat plečiasi bei atnaujina Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje esančias parduotuves.